Su arıtımında son söz...+90 252 358 69 60

ÜRÜNLER / ULTRAVİYOLE SİSTEMLERİ


U.V. cihazları diğer kimyasal yöntemlere göre en etkili ve güvenilir sterilizasyon yöntemi olarak bilinmektedir. Sistem, Suyun U.V. ışınlanno maruz bırakılması ile canlının DNA'sının bozunması sonucu etkisiz hale getirilmesi esasına dayanır.

Arıtma ünitelerinin son aşamasında, genel kullanımdan hemen önce kullanılan ultraviyole sistemlerinden en iyi verimi elde edebilmek için, ön arıtma ekipmanlannın doğru seçilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde sudan giderilmeyen portiküller üzerinde yaşan babakteriler, ultraviole Işınlarından kurtularak tehlike oluşturmaya devam eder. Sistemden en iyi verimi olabilmek için, suyun mümkün olduğu kadar U.V. ışmianna maruz bırakılması gerekmektedir. Sistemlerimiz suyun sistem içerisinde dolaşımını artırarak daha fazla UV ışınına maruz bırakılmasını saglar. Bu şekilde sistemden elde edilen başarım oranı %99 seviyelerine kadar getirilmektedir.

Ultraviyole cihazIonmiz paslanmaz çelikten imal edilmiş olup uzun yıllar sorun yaratmadan kesintisiz hizmet verecek şekilde tosarlonmoktadır. Cihazla birlikte verilen kontrol pasnosundan da ayrıca lamba ömrünü takip edebilir ikaz lambasının yanmasıyla lamba değişimini gerçekleştirerek, sistemden kaynaklanabilecek zararları en aza indirebilirsiniz. Yılda bir kez lamba değişiminin dışında işletmene getirilen herhangi bir maliyet ve sorumluluk getirmeyen bu sistemler kolay kullanım pratik ve etkili çözümleriyle sektörün gözde ürünleri arasında gösterilmektedir.

Birbirinden farklı model ve çeşitlerimizden size uygun ultraviyole sistemlerini satış mühendislerimizle belirlemek için bizi arayın.

SU KİMYASALLARI
Arıtma sistemlerinin değişik kademelerinde sıkça kullanılan kimyasalları istenilen miktarlarda temin edebilirsiniz Firmamız stoklorında mevcut olan kimyasallarımızdan bazıları
KLOR
MEMBRAN ÜNİTELERİ YIKAMA KİMYASALLARI
SILİPHOS
ANTİSKALANT
SODYUM METABİSÜLFİT
ASİT
KOSTIK
ALÜMINYUM SÜLFAT ( Al2(SO4)3 )
DEMİR KLORÜR ( FeCI3 )
POLİELEKTROLİT
REMİNERALİZASYON ZEOLİTLERİ ( AQUA JE ME PARLE )
ALEMİNYUMSÜLFAT
POLİELEKTROLİT
SÜLFİRİKASİT
HİDROKLORİK ASİT
SODYUMDİDROKSİT (KOSTİK)
KİREÇ KALSYUMHİDROKSİT
SOLDYUMBİSULFİT