Su arıtımında son söz...+90 252 358 69 60

ÜRÜNLER / FİLTRASYON SİSTEMLERİ

Sudaki kirletici unsurların gideriminde kullanılan öncelikli arıtma ünitelerinin başında multimedıa filtreleri gelmektedir. Bu sistemler Partikül olarak adlandırılan akm, kum, silis vb kaba parçacıkların gideriminde kullanılır. Bu parçacıklar hatlarda birikme suda bulanıklık renk problemlerine neden olduğu gibi bir çok bakteri populasyonu içinde barınma imkanı oluşturması bakımından sudan uzaklaştırılması insan sağlığı içinde son derece önemlidir.

Filtrasyon üniteleri, suyla birlikte gelen tortu, kum, askıda katı madde ve bulanıklığa neden olan istenmeyen maddeleri sudan arındırarak kullanıma uygun hale getirir. Bu sistem, aynı zamanda uygulanması muhtemel diğer arıtma ünitelerinin de verimini artırmaktadır. Kullanım şekillerine göre her firmanın farklı kalitede su ihtiyacı olduğunun bilincinde olan firmamız, sektörlere özel ünite tasarımları yaparak, firmalara klasik yöntemlerin dışında alternati çözümler sunmaktadır. cihazları= tam otomatik olup yatırım maliyetlerinin dışında işletim masrafı oluşturmamaktadır. Ayrıca sistem için personel gereksinimide bulunmamaktadır.

İlk yatırım maliyetlerinin dışında herhangi bir işletim masrafı bulundurmaması ve uzun yıllar sorunsuz hizmet vermesi filtrasyon sistemlerinin öncelikli tercih sebeplerinden birini oluşturmaktadır.